سئوی سایت پزشکی هم مثل خیلی دیگه از مشاغل دیگه تخصصی شده و بهتره این کار توسط تیمی انجام بشه که سابقه و رزومه ی قوی در ابتدا در حوزه ی سئو و مرحله بعد دانش کافی نسبت به حوزه پزشکی داشته باشند.این تیم باید به درستی کلمات اختصاصی و ورودی بالا رو استخراج کنه که بتونه مناسبترین کلمات کلیدی رو برای سرچ مناسب ارائه بده.

مدیر تیم سئوی سایت بیوتین

من هادی احمدی با سابقه ی حداقل 8 سال فعالیت در زمینه سئوی سایت های پزشکی دانش و اطلاعات زیادی در زمینه انواع جراحی زیبایی و کلمات کلیدی مناسب و هدفمند دارم و کسانی که در حال حاضر سایت فعال دارن و نیاز به ارتقا و مشاوره دارن و همچنین کسانی که میخوان تازه فعالیت خودشون رو شروع کنن میتونم با استراتژی مناسب تو این زمینه کمک کنم بهشون.

فقط این نکته رو هم بگم که ما کار خوب رائه میدیم و از پذیرفتن هر پروژه ای معذوریم و فقط تعداد معدودی پروژه که فکر میکنیم بشه توسعه داد و گسترش داد رو انتخاب و پیش میبریم.

جهت مشاوره با شماره 093540793903 تماس بگیرید یا واتس اپ پیام بدین.

 

هادی احمدی سئوی سایت پزشکی

قدرت سئو رو دست کم نگیرید

پزشکان زیاد تازه کاری هستن که در مراحل اولیه تاسیس مطب خودشون هستن و به دنبال راهی برای بالا بردن ورودی مطب خودشون هستن که قطعا یکی از بهترین راهکارها برای این موضوع سئو کردن وب سایت و در کنار این کار فعالیت در زمینه شبکه های اجتماعی پر بازدید مثل اینستاگرام هستش.

با توجه به وضعیت نا مشخص شبکه های اجتماعی در ایران همیشه این توصیه وجود داره که سئو وب سایت در اولویت اول باشه که در صورت بروز مشکلات برای اسن شبکه ها بشه از راه سایت و سئو ورودی را حفظ کرد.

کار خودتون رو دست تیم خبره بدین

وب سایت بیوتین در سال 99 راه اندازی شد که با توجه به اینکه اولویت اول در این سایت دادن اطلاعات عمومی در زمینه های لاغری و انواع جراحی زیبایی و همچنین خدمات دندانپزشکی زیبایی هستش سعی کردیم خدمات اصولی و اطلاعات درستی به کسانی که قصد انجام این خدمات رو دارن بدیم و میزان عملکرد و رضایت خوبی هم در این زمینه تا به حال داشتیم.

قبل هر چیز نمونه کار سئو بخواید

علت اینکه گفتیم حتما قبل سئوی سایت پزشکی رو دست تیمی بدین که دانش و اطلاعات خوبی در زمینه پزشکی داشته باشه اینه که با دونستن کلمات کلیدی و رصد کلمات کلیدی که منجر به ورودی بیشتر بشه هم صرفه جویی در زمان و هم هزینه میشه و نتیجه کار بهتری رو میشه از کار گرفت.

نمونه سایت های دکتر حسامی و دکتر هادیلو از نمونه کارهای این وب سایت است.