روش افزایش سایز سینه

افزایش سایز سینه
افزایش سایز سینه یکی از کارهای است بسیاری از زنان به آن علاقمند هستن زیرا سینه در زنان نمادی از زیبایی و تقویت زنانگی در زن محسوب می شود. به همین دلیل ممکن است آن ها به دنبال راهکارهای برای افزایش سایز سینه خود باشند.
در اینجا به برخی روش هایی که به افزایش سایز سینه کمک می کند اشاره شده است.این روش ها شامل راهکارهای طبیعی مثل تغذیه و همچنین راهکارهایی مثل جراحی های پروتز سینه یا تزریق چربی سینه می شود که در ادامه این راهکارها رو باهم بررسی می کنیم.

داشتن رژیم غذایی متناسب

رژیم غذایی مناسب به شما در افزایش سایز سینه می تواند تا حدی کمک کن برای مثال غذاهایی مانند شیر، میوه و آجیل می توانند به بزرگ شدن طبیعی سینه کمک کنند.برخی ازمواد غذایی که به افزایش سینه کمک می کند شامل موارد زیر است :

تاثیر آجیل و خشکبار در افزایش سایز سینه

آجیل و میوه های خشک نه تنها به عنوان میان وعده عالی می توان مورد استفاده قرار داد، بلکه به بزرگ شدن سینه نیز شما نیز کمک می کنند. گردو، پسته، بادام زمینی مقادیر مناسبی از استروژن که به افزایش سینه کمک می کند در بدن تامین می کنند.
میوه های خشک مانند خرما، آلو بخارا و برگه زردآلو حاوی مقادیر بالای استروژن خوراکی که می تواند به شما در افزایش سایز سینه کمک کند. علاوه بر این مواد مغذی مانند فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی را نیز تامین می کنند.در رژیم غذایی برای بزرگ شدن سینه کافی است در میان وعده های بین صبحانه، نهار و شام چند عدد آجیل میل کنید.
تاثیر اجیل در افزایش سایز سینه

لبنیات

به طور کلی لبنیات موجب افزایش تولید هورمون هایی مثل استروژن و پرولاکتین می شوند و بنابراین می توانند روش مناسب برای بزرگ شدن سینه ها محسوب شود.
مصرف محصولات لبنی مانند پنیر و شیر در رژیم های غذایی باعث بزرگ شدن سینه و همچنین باعث بزرگ شدن سینه ها نیز می شود.شیر گاو حاوی مقادیر زیادی هورمون زنانه مانند استروژن، پروژسترون و پرولاکتین است که همگی باعث بزرگ شده سینه ها می شوند.

عصاره دانه شنبلیله

شنبلیله گیاهی است که می تواند سایز سینه سینه های شما را افزایش دهد استروژن و پروژسترون دو دانه ای هست که با مصرف این گیاه باعث بزرگ شدن سایز سینه ها می ود.
برای مصرف دانه شنبلیله در رژیم غذایی برای بزرگ شدن سینه کافیست دانه ها را سبز کنید.واز جوانه دانه شنبلیله استفاده کنید جوانه شنبلیله مقادیر زیادی دیوسگنین وجود دارد که استروژن طبیعی محسوب می شود و باعث حجم دهی به سینه ها می شود.

تخم کتان

تخم کتان فواید بسیاری برای بدن دارد که یکی از آنها بزرگ شدن سینه است.شما می توانید با استفاده از تخم کتان در کنار مواد غذایی دیگر سایز سینه خود را افزایش دهید.

شیرین بیان

گیاه شیرین بیان از گیاهان پرطرفدار برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها محسوب می شود. این گیاه حاوی ترکیباتی است که سطح هورمون های مرتبط با شیردهی مثل استروژن و پرولاکتین رو افزایش میدهد.

غذاهای دریایی

غذاهای دریایی مثل میگو، صدف و جلبک دریایی مملو از منگنز است .منگنزميزان هورمون های زنانه  را در بدن بالا می برند و باعث افزایش بافت های سینه می شوند.بنابراین می توانید این مواد غذایی  را روزانه به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

انجام ورزش های مختلف برای افزایش سایز سینه

 ورزش باترفلای

از ورزشهای موثر در بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن آنها انجام ورزش باترفلای است.بادی فلای یعنی باز و بسته کردن دستها به طرفین سیــنه با سرعت و قدرت به بزرگ کردن و فرم دادن سینه ها کمک می کند.

انجام شنا

شنا یکی از ورزش های مناسب برای سینه های شماست، بخصوص شنای قورباغه،آن هم به دلیل این که ماهیچه های پشت و سینه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب نوعی ماساژ برای سینه ها محسوب میشه.دست ها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید.این عمل تاثیر بالایی در سفت شدن و فرم سینه خواهد داشت.

ماساژ سینه در حالت خوابیده

یکی از روش های موثر که به بزرگ شدن سینه ها کمک می کند ماساژ آنها است.برای بزرگ شدن سینه در این روش شما باید سوتین خود را باز کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید،بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید.سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی سینه راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن سینه ها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید .

جراحی برای بزرگ تر کردن سینه

بسیاری از خانم ها برای دستیابی به فرم و اندازه سینه مورد نظرشان، اقدام به جراحی هایی مانند تزریق چربی به سینه و پروتز سینه می کنند. در اینجا به روش برای بزگ کردن سایز سینه اشاره شده است:

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

در این روش برای افزایش حجم سینه ، چربی اضافی را از قسمت های دیگر بدن یک فرد دریافت می کنند و به سینه تزریق می کنند تا آنها را بزرگتر کنند.
انجام تزریق چربی به سینه نیازمند این هستش که چربی لازم از بدن فرد گرفته بشه که بعد از گرفتن چربی از ناحیه هایی مثل شکم و پهلو یا ران پا تصفیه میشود و سپس به قسمت بالای سینه تزریق خواهد شد و اگر میزان چربی این نواحی هم زیاد باشه بهتر هستش که همزمان با تزریق چربی به سینه چربی های اضافی نیز گرفته برای فرم دهی بدن گرفته شود.
چربی بدست آمده توسط دستگاه سانتریفوژ جداسازی و خالص سازی می شود، این کار باعث جداسازی خون و سایر مایعات چربی می شود، با این کار چربی حالت نیمه جامد شده و اماده برای تزریق می شود. چربی به میزان یکسان به بافت سینه تزریق میشه که حالت قرینه حفظ بشه.

بزرگ کردن سینه با عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه، یکی از روش جراحی برای بزرگ شدن سینه در خانم ها هست که به بزرگ شدن سایز در سینه خانم ها کمک می کند.ضمنا این روش برای فرم دهی و حجم دادن سینه در خانم ها کمک می کند.عمل پروتز سینه، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در اکثر موارد نیازی به بستری بودن فرد در محل جراحی نیست.
عمل پروتز سینه افزایش سایز سینه

پروتز سینه سالین

پروتز سینه سالینی حاوی محلول آب نمک استریل ( سالین ) می باشد. برخی از این پروتز ها قبل از کار گذاشته شدن پر می شود و در صورتی که فردی باشد که سایز بزرگی از پروتز را میخواهد بعد از جا دادن پروتز در سینه محلول اب نمکی پر می شود و داخل بافت سینه قرار می گیرد.

پروتز سینه سیلیکونی

ایمپلنت های پر شده از سیلیکون که نسل اخر پروتز ها می باشد در اندازه های مختلفی تولید می شوند.این نوع پروتزها دارای گارنتی لایف تایم هستند و دارای برندهای مختلفی هستند.

چند سوال رایج در خصوص افزایش سایز سینه

پروتز سینه بهتره یا تزریق چربی

پاسخ به این سوال باید از چند جنبه بررسی بشه.جنبه اول اینه که برای تزریق چربی به سینه ابتدا باید شما چربی مناسب برای ساکشن و تزریق رو داشته باشید و افرادی که در قسمت بالای سینه خالی ای دارند بهترین گزینه انجام تزریق چربی هستش ولی اگر کسی که نیاز به فرم دهی کلی به سینه داشته باشه باید از پروتز سینه استفاده بشه.
جنبه دوم این هستش که اگر تزریق داشته باشید چربی ممکن هستش که چربی 30 تا 50 درصد ماندگاری داشته باشه و ممکنه که چربی بعد از مدتی داخل سینه گوله مانند بشه.
معمولا تزریق چربی در صورتی که بخواید ماندگاری داشته باشه باید بعد از مدتی شارژ بشه تا فرم مناسبتری در سینه ایجاد شه.

امکان افتادگی سینه بعد از پروتز هستش؟

در صورتی که سایز پروتز مناسب باشه و در سینه سنگینی ایجاد نکنه امکان افتادگی وجود نداره.البته با توجه به سنگینی خود پروتز ممکنه که بافت سینه دچار افتادگی بشه که بعد از مدتی نیاز به لیفت پیدا میشه.

پروتز سینه نیاز به تعویض داره؟

تا زمان نوشتن این مقاله موردی که به طور قطع اعلام کنه پروتز سینه نیاز به تعویض حتمی داره وجود نداره.البته با توجه به مسائل زیبایی شناسی و با توجه به اینکه به مرور زمان پروتز داخل سینه جا باز میکنه حدودا بعد از 10 الی 15 سال باید مورد ویزیت قرار بگیرید که در صورت نیاز اگر دور پروتز .بافت کپسولی تشکیل نشده باشه نیازی به تعویض پروتز وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یازده =