هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو ،موی سر رو میشه یکی از مهمترین عواملی که بر روی زیبایی چهره افراد تاثیر میزاره دونست. به همین دلیل افرادی که به هر دلیلی با ریزش مو مواجه میشن، به دنبال راهی هستند تا این مشکل رو برطرف کنن. یکی از بهترین راه ها برای مقابله با طاسی و ریزش مو، کاشت مو هست. اما باید بدونین که این روش هم مثل هر روش دیگه ای هزینه های خاص خودش رو داره که باید قبل از هرگونه اقدام با اون ها آشنا بشن. ما توی این مطلب می خوایم به صورت کامل در خصوص تعرفه کاشت مو و هزینه کاشت مو صحبت کنیم.

 

کاشت مو، راهی برای رسیدن به زیبایی

بدون شک دلایل بسیار زیادی وجود داره که باعث میشه مو سر افراد ریزش پیدا کنه. از مهمترین این عوامل هم میشه به ژنتیک، استرس و اضطراب، بیماری، بالا رفتن سن، عوامل محیطی و … اشاره کرد. خیلی از افراد برای اینکه این مشکل رو از بین ببرند دست به راه های زیادی میزنن. برای مثال انواع قرص ها و داروها و شربت ها رو امتحان می کنن تا بلکه از ریزش موهاشون جلوگیری کنن. اما باید بدونین که هیچ کدوم از این روش ها نمی تونه به صورت صد در صدی جواب بده.

در عوض، کاشت مو رو میشه بهترین و کوتاه ترین راه برای جلوگیری از طاس شدن دونست. به کمک عمل کاشت مو، می تونین تنها تو یه جلسه تمامی قسمت های خالی سرتون رو پر از مو کنین!

همچنین باید بگیم که این روش در مقایسه با سایر روش ها مقرون به صرفه تر هم هست. با اینکه خیلی از افراد فکر می کنن که هزینه کاشت مو خیلی زیاده، اما باید بدونین نتیجه کار و بازگشت موهای سرتون توی این مسیر ارزش پرداخت چنین هزینه هایی رو داره.

هزینه کاشت مو چقدر میشه؟

از جمله دغدغه های اصلی افرادی که می خوان مو بکارن، اینه که تعرفه کاشت مو چقدر هست؟ اگه بخوایم به این سوال پاسخ بدیم باید بگیم که هیچ قیمت مشخص و تعیین شده ای به عنوان هزینه کاشت مو وجود نداره. در واقع فاکتورهایی که می تونن روی قیمت کاشت مو تاثیر گذار باشن، این قدر زیادن که شما با طیف گسترده ای از هزینه ها و تعرفه ها روبرو میشین.
از یه طرف دیگه عمل کاشت مو چون جز عمل های زیبایی قرار داره، تحت پوش بیمه هم نیست. برای همین، هزینه های انجام چنین کاری برای تمومی افراد مهم میشه. برای اینکه شما هم قبل از اینکه دست به کاشت مو بزنین بدونین که هزینه اون چقدر میشه، لازمه که یه نگاهی به مهمترین فاکتورهای تاثیر گذار بر روی کاشت مو داشته باشین. این فاکتورها عبارت اند از:

• میزان طاس بودن سر

اولین نکته و شاید مهمترین نکته ای که می تونه روی هزینه نهایی کاشت مو تاثیر گذار باشه اینه که میزان طاسی سر شما چقدره؟ طبیعیه که هرچی منطقه طاس بودن سر شما بیشتر باشه، به تار موی بیشتری برای از بین بردن اون نیاز دارین. تار موی بیشتر هم به معنی هزینه بیشتره. از اون جایی که هزینه کاشت مو اصلا بر اساس تعداد تار موی کاشته شده محاسبه میشه، میزان طاس بودن سر هم اهمیت زیادی پیدا می کنه.
در کنار تعداد موی سر یه فاکتور دیگه ای هم وجود داره که شاید برای بعضی از افراد مهم باشه. اونم میزان تراکم مو روی سر هست.

اگه می خواین تراکم موی شما روی سرتون بیشتر باشه، باید تعداد تار موی بیشتری رو وری سرتون بکارین. البته ممکنه برخی از افراد بخوان تراکم یه قسمتی بیشتر یا تراکم یه قسمتی کمتر باشه. خلاصه که همه اینا می تونه مستقیم روی هزینه کاشت مو تاثیر بزاره.

• روش کاشت مو

امروزه روش های متنوعی برای کاشت مو وجود داره که هر کدوم از اون ها با دیگری متفاوته. همین تفاوت باعث میشه که هزینه اون ها هم با هم فرق کنه. برای مثال تعداد تار موی استفاده شده تو یه روش، ممکنه از یه روش دیگه بیشتر یا کمتر باشه. یا ممکنه برای انجام یه روش، از دستگاه به خصوصی استفاده کرد ولی یه روش دیگه با سادگی بیشتری انجام بشه. برای همین روش های کاشت مو هم میتونن روی تعرفه کاشت مو تاثیرگذار باشن.

• ناحیه جغرافیایی

شاید توی نگاه اول وجود فاکتوری به نام ناحیه جغرافیایی توی فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت کاشت مو کمی عجیب به نظر برسه. اما باید بدونین که این فاکتور هم میتونه تاثیر خودش رو به جا بزاره. برای مثال شهرهای مختلف کشور از نظر میزان دسترسیی به متخصص و یا دستگاه های حرفه ای و پیشرفته با هم فرق دارن. ممکنه کلینیک های زیبایی که توی یه شهر مثل تهران قرار دارن تجهیزات و دستگاه های پیشرفته تری داشته باشن که خب، توی همه شهرستان ها نباشه.
از طر دیگه، هزینه های نگهداری این دستگاه ها، کیلینک ها، مواد مصرفی و … هم توی شهرهای بزرگ بیشتره. برای همین به صورت کلی، هزینه کاشت مو توی شهرهای مختلف با هم تفاوت داره.

• کلینیک کاشت مو

در کنار تمامی فاکتورهایی که می تونن روی تعرفه کاشت مو تاثیرگذار باشن، باید کلینیک زیبایی که این وظیفه رو به عهده داره رو هم اضافه کنیم. تعرفه کاشت مو تو کلینیک های مختلف هم با هم فرق داره. دلایل زیادی باعث میشه که تعرفه ارائه شده یه کلینیک با تعرفه ارائه شده یه کلینیک دیگه فرق داشته باشه.

 

دلایل تفاوت تعرفه کلینیک کاشت مو چیه؟

خب توی قسمت قبل گفتیم که یکی از فاکتورهایی که روی قیمت کاشت مو تاثیر میزاره، کلینیکی هست که شما برای کاشت مو به اون مراجعه می کنین. ولی خب شاید بپرسین که چه جوری یه کلینیک تو یه شهر تعرفه کاشت مو متفاوتی با یه کلینیک دیگه داره؟ خب دلایل زیادی برای این تغییر تعرفه وجود داره. مثلا کلینیکی که در منطقه گران قیمت یه شهر قرار داره، باید هزینه های بیشتری رو بابت نگهداری و یا اجاره پرداخت کنه. برای همین تعرفه های کاشت مو خودش رو افزایش میده.
در کنار این مورد، مواردی دیگری هم هستن که باعث تغییر ایجاد توی هزینه کاشت مو یه کلینیک تا کلینیک دیگه میشه که از مهمترین اون ها میشه به موارد زیر اشاره کرد:
• پزشک ها و متخصصان
• دستگاه ها و فناوری ها
• امکانات و یا تجهیزات
• خدمات ارائه شده به مشتریان، قبل و بعد از کاشت مو
• سابقه و تجربه
• روش های مختلف کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =