هزینه لیفت سینه

هزینه لیفت سینه

هزینه لیفت سینه ،خانم هایی هستن که فرم سینه های اونا حالت افتاده داره و شل و آویزان هست. دلایل این تغییر شکل سینه ها می شه به بالارفتن سن، کم کردن وزن، شیر دادن بچه و یا ژنتیک اشاره کرد. هر دلیلی که باعث ایجاد دفرمه شدن سینه ها شده باشه، نتیجه اش نارضایتی خانم ها و کاهش اعتماد به نفس اوناست؛ چون سینه جزء زیبایی های یک خانم محسوب میشه. خوشبختانه امروزه انواع روش های پزشکی برای زیبایی سینه بوجود اومده که می تونه به رفع افتادگی سینه ها خانم ها کمک کنه. رایج ترین روشی که برای بالا کشیدن سینه ها و خوش فرم کردن اونا انجام میشه، لیفت سینه است. اما هزینه لیفت سینه کم نیست و ممکنه خیلی ها نتونن از پس هزینه او بربیان. اگه می خواین بدون هزینه عمل لیفت سینه چقدره و چه عواملی بر این هزینه تأثیر می ذاره؟ در ادامه با ما همراه باشید.

هزینه لیفت سینه 2022

لیفت سینه نوعی جراحی زیبایی محسوب می شه. احتمالاً در جریان باشین که بیمه ها هیچ گونه هزینه ای بابت جراحی زیبایی متحمل نمی شن و هزینه این عمل ها، تمام و کمال به عهده خود بیماره کهبا توجه به میزان افتادگی در سینه و تخصص پزشک هزینه ای معادل 25 تا 40 میلیون است. پرداخت هزینه لیفت سینه برای همه راحت نیست؛ این بنابراین این افراد به دنبال مراکز درمانی، کلینیک ها و پزشک هایی هستن که این عمل رو با قیمت خیلی پایینی انجام بدن. ولی نکته مهمی که در کارهای درمانی و از جمله عمل های زیبایی باید مورد توجه قرار بگیره، اینه که به هیچ عنوان نباید کیفیت عمل فدای هزینه اون بشه. سلامتی چیزیه که نمی شه اونو با هیچ چیز دیگه ای تو دنیا جایگزین کرد. بنابراین در انتخاب پزشک جراح و مرکز درمانی مورد نظر تحقیقات لازم رو انجام بدین و با چشم باز برای عمل اقدام کنین.

هزینه لیفت سینه

عوامل تأثیرگذار بر هزینه لیفت سینه

هزینه لیفت سینه به عوامل مختلفی بستگی داره که در ادامه راجع به اونا صحبت می کنیم:

 • درجه افتادگی سینه

میزان افتاده بودن سینه، چیزیه که تأثیر خیلی زیادی در هزینه عمل لیفت سینه داره. هر چی افتادگی سینه بیشتر، هزینه عمل هم بالاتر. بالطبع سینه ای که افتادگی اون بیشتره، وقت و انرژی بیشتری رو از تیم جراحی می گیره.

 • انجام همزمان لیف سینه و پروتز سینه

ممکنه بیمار علاوه بر افتادگی سینه، مشکلات دیگه ای مثل کوچیک بودن بیش از حد سینه ها رو داشته باشه، که در اینصورت همزمان با بالا کشیدن سینه ها، عمل پروتز سینه رو هم انجام میده. بنابراین هزینه جراحی پروتز سینه هم به قیمت لیفت سینه اضافه می شه.

 • روش انجام لیفت سینه

عمل لیفت سینه به روش های مختلفی قابل انجامه که انتخاب هر روش، با توجه به وضعیت جسمانی بیمار  بستگی داره. پزشک در جلسه مشاوره، بعد از شنیدن صحبت های بیمار و توجه به انتظارات بیمار از نتیجه جراحی و بعد از بررسی نتایج آزمایش های مربوطه و معاینه کامل بیمار، تصمیم نهایی رو در مورد روش انجام جراحی می گیره. در کل عمل لیفت سینه یه یکی از روش های زیر انجام میشه:

 1. لیفت سینه بوسیله نخ
 2. لیفت سینه با جراحی یا ماستوپکسی
 3. لیفت سینه با CACI
 4. لیفت سینه با روش طب سوزنی

هر کدوم از این روش ها، دارای مزایا و معایب مخصوص به خودشون هستن. همچنین هر روش تجهیزات و لوازم مختلفی رو می طلبه. مدت زمان مورد نیاز برای انجام هر روش و میزان سختی هر یک از اونا متفاوته. مشخصه که هزینه همه این روش ها نمی تونه یکسان باشه.

 • موقعیت جغرافیایی

هزینه لیفت سینه، از شهری به شهر دیگه و حتی داخل یه شهر هم، از یه منطقه به منطقه دیگه متفاوته. اجاره مطب در شمال شهر با اجراه مطلب در جنوب تهران یکی نیست. مشخصه که هر چه در یک کلینیک یا بیمارستان از تجهیزات بهتر و پیشرفته تری استفاده بشه، هزینه بیشتری می خواد. همچنین هزینه عمل تو شهری مثل تهران، بیشتر از هزینه همون عمل تو یه شهرستان کوچیکه.

 • محل انجام جراحی

هزینه عملی که تو یه بیمارستان خصوصی انجام میشه با هزینه اون تو یه بیمارستان دولتی متفاوته. در کل بیمارستان ها به خاطر اینکه تجهیزات بیشتر و بهتری نسبت به کلینیک ها دارن، هزینه های بیشتری خواهند داشت.

 • میزان مهارت جراح

میزان تجربه و مهارت همه پزشکای زیبایی یکی نیست، بنابراین دستمزد اونا هم متفاوته. عمل لیفت سینه چون از حساسیت زیادی برخورداره، باید تبحر جراح در حدی باشه که هم آسیبی به عصب و بافت سینه وارد نشه و هم سینه ها خوش فرم و زیبا بشن.

انتخاب بهترین جراح لیفت سینه

تقریباً تمام خانم هایی که می خوان عمل پروتز سینه انجام بدن، مشکل پیدا کردن و انتخاب یک جراح خوب و متخصص و ماهر را دارن که تجربه زیادی در عمل لیفت سینه داشته باشه و نتیجه مجموع عمل هایی که انجام داده رضایت بخش باشه. در واقع پس از تصمیم به عمل لیفت سینه، پیدا کردن پزشک جراح خوب، مهم ترین و در عین حال سخت ترین کاریه که فرد متقاضی لیفت سینه باید انجام بده. از روش هایی که می تونه به پیدا کردن پزشک به بیمار کنه، جستجو در میان سایت های زیبایی و خوندن نظرات بیماران دیگه است. روش دیگه دیدن نمونه کارهای پزشک مورد نظره. هر چه میزان رضایت بیماران از یک پزشک بیشتر باشه، اعتماد کردن به پزشک راحت تره.

در حالت کلی مهم ترین چیزی که در موفقیت آمیز بودن عمل لیفت سینه تأثیر میذاره، پزشک جراحه. پزشکی که بتونه با کمترین هزینه، باعث ارتقاء سینه های بیمار بشه.

 • هزینه اتاق عمل

اتاق عملی که تجهیزات بیشتر و به روزتری داشته باشه و تیم پزشکی اون اعم از پزشک، پرستار،  متخصص بیهوشی، تکنسین و … حرفه ای تر باشه، مسلماً هزینه بیشتری بابت عمل لیفت سینه از بیمار دریافت می کنه.

 • هزینه آزمایش های قبل از عمل

زمانی که بیمار برای اولین بار به پزشک مراجعه می کنه، پزشک برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بیمار کاندیدای مناسبی برای عمل لیفت سینه است یا نه، آزمایش هایی را تجویز می کنه و بعد از دیدن نتایج آزمایش ها می تونه در مورد عمل بیمار و روش مناسب برای انجام عمل تصمیم بگیره. هزینه تمام این آزمایش ها، به هزینه های عمل اضافه می شن.

 • مواد مصرفی

برای هر عملی یک سری وسایل مثل لباس یه بار مصرف، نخ بخیه و موارد این چنینی نیازه که هزینه همه اینا به هزینه عمل اضافه می شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =