بهترین جراح عمل پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه
بهترین جراح پروتز سینه شاید یکی از دغدغه های مهم برای افرادی باشه که قصد انجام این جراحی را دارند.پروتز سینه یکی از عمل های زیبایی پر طرفداره که می تونه نواقص سینه خانم ها را از بین ببره و یه استایل مناسب برای اون ها خلق کنه. البته نتیجه این عمل مثل بقیه عمل های زیبایی به عوامل زیادی بستگی داره که یکی از مهم ترین اون ها مهارت و تخصص جراحه. از اون جایی که این موضوع خیلی مهمه و کسانی که قصد انجام پروتز سینه رو دارند حتماً باید اطلاعات کافی در این رابطه داشته باشند ما قصد داریم در ادامه به طور مفصل در مورد بهترین جراح پروتز صحبت کنیم و معیار هایی که در حین انتخاب یک پزشک باید مورد توجه قرار بگیره رو مطرح کنیم. به شما هم پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا اگر قصد انجام این عمل زیبایی رو داشتید بتونید یک تصمیم درست بگیرید و به نتجه دلخواهتون برسید.

بهترین جراح پروتز سینه باید چه ویژگی های داشته باشه؟

برای انتخاب یک جراح خوب باید چند نکته مهم رو همیشه در نظر داشته باشیم. این نکات عبارتند از:
 • داشتن دانش کافی بهترین جراح پروتز سینه

یک جراح پلاستیک باید در دانشگاه ها و آکادمی های معتبر تحصیل کرده باشه تا دانش مورد نیاز برای عمل پروتز سینه رو کسب کرده باشه و بتونه از پس این عمل به خوبی بر بیاد.

بیشتر بخوانید : دکتر منصور هادیلو فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 • تجربه و مهارت

یک جراح خوب کسیه که بتونه از دانش و علمی که به دست آورده به خوبی استفاده کنه و مهارت های لازم برای انجام عمل های زیبایی رو داشته باشه. برای همینه که جراح ها قبل از این که فعالیت حرفه ای خودشون رو شروع کنند به صورت دستیار فعالیت می کنند و تحت نظارت اساتید شون عمل ها را انجام می دهند.
 • داشتن وجدان و اخلاق حرفه ای

یک پزشک برای این که بتونه خدمات بهتری به بیمارانش ارائه بده باید متعهد باشه و به اصول اخلاقی مقید باشه. طبیعتاً نباید جنبه های مالی این عمل ها رو در اولویت قرار بده و باید با تمام وجود برای رفع مشکل بیمارش تلاش کنه و همه مسائل حاشیه ای رو کنار بذاره.
 • داشتن تجهیزات به روز

یک پزشک زمانی می تونه بیمارش رو به درستی عمل کنه و نتیجه دلخواهشو بگیره که عمل رو با استفاده از تجهیزات به روز و مدرن انجام بده و بیمار در حین انتخاب جراح حتماً باید این نکته رو در نظر داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد و عوارض نا مطلوب عمل به حداقل برسه.
بهترین جراح پروتز سینه

چه جوری می تونیم بهترین جراح پروتز سینه را انتخاب کنیم؟

امروزه پزشک های زیادی در حوزه جراحی پلاستیک فعالیت می کنند و انتخاب یک جراح حاذق و با تجربه کار سختیه. به همین دلیل ما در این قسمت به طور اختصاصی به این مسأله می پردازیم و بهترین روش هایی که برای انتخاب یک جراح خوب وجود داره رو برای شما توضیح می دیم:
 • دیدن نمونه کار ها

با بررسی نمونه کارهای قبلی یک جراح به خوبی می شه به میزان مهارت و تجربه اون پی برد. البته در حین بررسی این موضوع حتماً این نکته رو در نظر داشته باشید که نمونه کار هایی که به شما نشون داده می شه واقعی باشه و هیچ ادیتی روی اون ها انجام نشده باشه. چون متأسفانه یک سری افراد سودجو هستند که از نمونه کار های دیگران برای جذب بیمار استفاده می کنند و مهارت لازم برای انجام عمل های زیبایی رو ندارند.
 • مشاوره حضوری

پزشک های ماهر برای این که بتونند یک عمل موفقی داشته باشند  برای بیمار هاشون جلسات مشاوره بر گزار می کنند و در این جلسه ها سعی می کنند اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت جسمی مریض شون به دست بیارند و تمام مواردی که بر نتیجه عمل جراحی تأثیر می ذاره رو برای بیمار توضیح بدند. این ترفند باعث می شه که ریسک و عوارض عمل به صورت قابل ملاحظه ای کم بشه و بیمار بتونه نتیجه بهتری به دست بیاره.
 • تحقیق در فضای مجازی

اکثر جراحان پلاستیک برای این که بتونند بهتر خودشون رو به بیمارانشون معرفی کنند از تکنولوژی کمک گرفته اند و حضور پر رنگی در شبکه های مجازی دارند. بیماران هم می تونند از طریق دنبال کردن پیج ها و صفحات شخصی این پزشک ها کیفیت کار هاشون رو بررسی کنند و یک تصمیم درست بگیرند.
 • بررسی میزان رضایت بیمار های قبلی

بیماران می تونند با بررسی میزان رضایت مراجعین قبلی یک پزشک میزان مهارت و تجربه اون رو بسنجند و بهترین گزینه رو انتخاب کنند. البته اگر از طریق فضای مجازی با این افراد ارتباط برقرار می کنند بابد توجه داشته باشند که کاربران واقعی باشند و به صورت عادلانه نظر بدند نه این که غرض ورزی در کار باشه و بخواند به شهرت پزشک لطمه بزنند.

یه جراح خوب پروتز سینه بعد از عمل باید چه کار کنه؟

 

 • پزشک جراح موظفه که بعد از انجام عمل وضعیت جسمی بیمار رو به طور کامل بررسی کنه و در صورت نیاز اون رو بستری کنه.
 • اگه بیمار اوضاع مساعدی داشته باشه و بتونه مرخص بشه پزشک باید تمام نکته هایی که در دوران نقاهت باید جدی گرفته بشه رو برای بیمار توضیح بده تا بیمار بتونه زود تر خوب شه و به زندگی طبیعیش برگرده.
 • پزشک باید زمانی رو برای انجام معاینات بعد از عمل مشخص کنه و از بیمار بخواد که برای بررسی نتیجه عمل به اون مراجعه کنه.
 • یک جراح خوب باید همیشه در دسترس باشه تا هر زمانی که مشکلی برای بیمار پیش اومد سریع بتونه مسأله رو بررسی کنه و نذاره که مشکل تشدید بشه و سلامتی فرد به خطر بیفته.
تذکر: عمل های زیبایی هم مثل بقیه عمل ها یک سری عوارض خاصی دارند و اصلاً جای نگرانی وجود نداره و  بیمار زمانی که با این عوارض رو به رو می شه باید خونسردی خودشو حفظ کنه و صبور باشه و به تمام توصیه های پزشک گوش بده. در غیر این صورت ممکنه که عوارض تشدید بشه و روند بهبودیش کند بشه و اگر چنین مسأله ای پیش بیاد دکتر هر چه قدرم که مهارت و تجربه داشته باشه نمی تونه به بیمار کمک کنه و احتمال داره آسیب های بسیار جدی به سلامتی بیمار وارد شه و کار از کار بگذره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + پنج =