کوچک کردن شکم در کمترین زمان

کوچک کردن شکم در کمترین زمان

کوچک کردن شکم درکمترین زمان برای همه افراد در مقطعی اززندگیشان جزو یکی از مهمترین خواسته های شان بوده است . از بین بردن چربی های اضافه به خصوص در ناحیه شکم همیشه سخت بوده است. حتی برای کسانی که سبک زندگی فعال و عادت های غذایی سالمی دارند نیز جز یکی از  چالشهای واقعی  بوده است.

در بیشتر آقایان و خانم‌هایی که مشکل چربی شکم دارند، یک باور غلط مشترک وجود دارد که فکر می‌کنند برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو، باید حرکات ورزشی مربوط به این نواحی را انجام دهند در حالیکه کاملا اشتباه است.

هرگاه اسم رژیم می آید ممکن است در ابتدا چیز سختی به نظر برسد در صورتی که اصلا اینگونه نیست، این که هر چه بیشتر ورزش کنیم می‌توانیم بیشتر بخوریم و درعین حال لاغر هم می‌شویم باورغلطی است خیلی ازافراد به دنبال کوچک کردن  شکم در کمترین زمان هستند.

رژیم غذایی مناسب و کوچک کردن شکم در کمترین زمان

در واقع برای آب کردن چربی‌های شکم و کوچک کردن شکم در کمترین زمان باید چند کار را همزمان انجام داد. داشتن رژیم غذایی درست به منظورکوچک کردن  شکم در کمترین زمان بسیارمهم است.

منظور از رژیم غذایی درست غذا خوردن است نه غذا نخوردن. برای این کار نیازی به رژیم سفت و سخت ندارید وتنها پیروی ازیک رژیم غذایی سالم و کم کالری بهترین انتخاب است .

بطور مثال باید سرخ کردنی ها وهر نوع ماده قندی مصنوعی مثل آب نبات، قند و همچنین مصرف مواد نشاسته‌ای مثل نان، برنج، سیب‌زمینی را در حد توان برای مدتی به حداقل برسانید و با این کار می توانید کوچک کردن شکم را در کمترین زمان داشته باشید.

برای کوچک کردن شکم در کمترین زمان مصرف آب و میوه و سبزیجات را به حداکثر برسانید.برای کوچک کردن شکم در کمترین زمان باید ورزش کردن و رژیم غذایی مناسب جزو عادات روزانه افراد در هر سنی که هستند قرار گیرد برای کوچک شدن شکم،بایدلایه های چربی موجود در اطراف شکم از بین برود.

کوچک کردن شکم در کمترین زمان

 دستگاههای لاغری برای کوچک کردن شکم درکمترین زمان

امروزه با تبلیغات زیادی برای  لاغری سریع وجود دارد. دستگاه لاغری و کوچک کردن شکم درکمترین زمان یکی از این موارد است. برای کوچک کردن شکم درکمترین زمان شما تبلیغات بعضی دستگاههای لاغر کننده و شلوارک ها و یا مکمل های و ژل های لاغری  را بسیار مشاهده کردید در مورد این دستگاههای لاغری باید گفت که این دستگاه های لاغری و موارد دیگر به تنهایی قادر به انجام کوچک کردن شکم درکمترین زمان نیستند و استفاده از آن ها کافی نیست بطور مثال  کمربندهای لاغری عملکردشان به این صورت است که فقط آب میان بافتی را از بین برده به همین خاطر ممکن است فرد سایز کم کرده و تصور کند چربی سوزانده است در حالی که این گونه نیست.

برای کوچک کردن شکم در کمترین زمان چه کار باید کرد؟

کاهش شاخص توده بدنی وازبین بردن چربی ها کاردشواری است وقتی وزن کلی بدن بالا می رود چربی در پهلو وشکم  انباشته می شود وجود چربی در دور شکم وبزرگ شدن آن نمای کلی بدن را به هم میزند

به منظور کوچک کردن شکم درکمترین زمان

  • ازمصرف نمک و ادویه زیاده روی نکنید البته از زیره و زرد چوبه بیشتر استفاده کنید
  • به جای قند و شکر و نوشیدنی های صنعتی بالاخص هنگام گرسنگی میوه بخورید.
  • هله هوله خوردن رو رها کنید.
  • جای برنج سفید برنج سیاه بخورید
  • خوراکی‌های فیبردار مصرف کنید
  • بیشتر گوشت سفید مصرف کنید و از گوشت قرمز هفته ای یک یا دوبار بیشتر استفاده نکنید.

روش های کوچک کردن شکم درکمترین زمان

نوشیدن آب

نوشیدن آب رادر طول روزرا به حداکثربرسانید تا آبی که در بدن شما به دلیل وجود نمک جمع شده به آسانی خارج شود و نفخ شکم تان از بین برود وموجب کوچک کردن شکم درکمترین زمان می شود.

از روغن کرچک استفاده کنید

برای کوچک کردن شکم درکمترین زمان از روغن کرچک استفاده کنید.روغن کرچک نوعی روغن نباتی است که از دانه‌های گیاه کرچک به دست می‌آید.زیرا روغن کرچک سرعت متابولیسم‌ بدن شما را بالا می‌برد و بدن‌ را وادار می‌کند تا چربی‌های ذخیره شده را به عنوان منبع سوخت مصرف کند.

البته این را بدانید که روغن کرچک مزه‌ی خوبی ندارد.

روغن کرچک برای کاهش اشتها به شما کمک می کند و اشتهای شما رو برای خوردن انواع مواد غذایی کاهش می دهد.زیرا  با مصرف روغن کرچک شما احساس سیری می کنید و به راحتی می‌توانید در برابر وسوسه‌ی یک نوشیدنی‌ شیرین یا بستنی پرکالری مقاومت کنید.

 ورزش کنید

ورزش‌های هوازی اثرات بسیار مفیدی در سلامت قلب و عروق  شما دارد وباعث از بین رفتن چربی‌های بدن شما می شود به یور کلی انجام فعالیت‌ فیزیکی بر روی مقدار غذایی که می‌خورید تأثیر می گذارد، ومقدار کالری‌  مصرف بدن شما را کاهش می دهد.

البته توقع داشته‌ باشید که تنها با خسته کردن خودتان  بتوانید مقدار زیادی وزن کم کنید. از جمله حرکات  ورزشی ثاثیر گذاردر کوچک کردن شکم در کمترین زمان دراز ونشست ،دوچرخه و بالا آوردن پاها در حالت خوابیده است.

ورزش و کوچک کردن شکم وپهلو

موز مصرف کنید

موز سرشار از پتاسیم است  که به کنترل مایعات در بدن و صاف کردن شکم  شماکمک می کند بعضی معتقدند رژیم موز به کاهش وزن کمک شایاتی می کند.

 

چند ورزش ساده را به برنامه روزانه‌تان اضافه کنید

هر وزرش ساده‌ای را می‌توانید انجام دهید اما فراموش نکنید که هر ورزش را بین ۶۰ تا ۹۰ ثانیه انجام دهید تا ماهیچه‌تان را خسته کرده و موجب کالری‌سوزی شود. دراز و نشست، اسکوات، شنا رفتن و غیره از جمله این ورزش‌ها هستند.

 

مواد و وعده‌های غذاییتان را یادداشت کنید

هرچه که برای وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها مصرف می‌کنید و فعالیت‌های بدنی که انجام می‌دهید را یادداشت کنید. با این کار پیشرفت خود را بررسی کرده و بیشتر برای رسیدن به هدفتان تلاش می‌کنید.

حرکت کردن را فراموش نکنید

لازم نیست که چندین ساعت به باشگاه ورزشی بروید یا به شدت ورزش کنید تا وزن کم کنید. شما می‌توانید هر روز با انجام دادن کارهای بسیار ساده کالری بسوزانید. مثلا در پارک قدم بزنید، اتومبیلتان را کمی دورتر از مقصد پارک کنید تا کمی پیاده‌روی کنید یا به جای استفاده از آسانسور از پله‌ها بالا بروید.

بعضی از غذاها را از وعده‌های غذایی تان حذف کنید

فقط چند مورد از مواد غذایی مانند بستنی، آب‌نبات، چیپس، سیب‌زمینی سرخ‌شده و شیرینی‌جات را از وعده‌های غذاییتان حذف یا کم کنید. مواد غذایی دیگری مانند ماست، خشکبار، هویج یا سایر میوه‌های تازه را جایگزین آن‌ها کنید.

 

ترفندهایی کوچک کردن شکم درکمترین زمان

ورزش ساده را همراه رژیم غذایی  به برنامه روزانه‌تان اضافه کنیدوبه طور منظم ان را انجام دهید.برای این کار  شما می توانید هر وزرش ساده‌ای را انجام دهید  تا ماهیچه‌ شما به دلیل ورزش خسته شود و موجب کالری‌سوزی در بدن فرد شود. دراز و نشست و شنا رفتن و غیره از جمله این ورزش‌ها هستند.

همان گونه که در بالا اشاره شد تعداد وعده‌های غذایی تان را به همراه مواد غذایی مصرفی خود یادداشت کنید برای این کار وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها که مصرف می‌کنید و فعالیت‌های بدنی که انجام می‌دهید را یادداشت کنید. با این کار پیشرفت خود را بررسی کرده و بیشتر برای رسیدن به هدفتان تلاش می‌کنید.

 

کوچک کردن شکم در کمترین زمان با مصرف مواد فیبردار

نکته ای که در اینجا باید گفته شود این است که نفخ و به همراه آن ابتلا به یبوست باعث افزایش حجم شکم می شود.یک راه برای از بین بردن این عارضه، مصرف بیشتر فیبر از طریق رژیم غذایی است. که همین امر موجب کوچکی شکم در شما می شود.

فیبرهای محلول و نامحلول که در پسیلیوم و سبوس یافت می شوند، وارد روده بزرگ شده و سرعت دفع را افزایش می دهندو در نتیجه موجب کوچک کردن شکم درکمترین زمان می شود.

 

کوچک کردن شکم در کمترین زمان  با کاهش مصرف سدیم

سدیم عاملی برای تجمع آب در بدن و افزایش حجم شکم است. بدن ما روزانه به بیش از ۱۵۰۰ میلی گرم سدیم نیاز ندارد.تا جای ممکن مصرف غذاهای شور را کاهش دهید و در هنگام خرید بسته های غذایی به میزان سدیم روی آنها توجه کنید تا در کمترین زمان شکم خود را کوچک کنید.

 

کوچک کردن شکم در کمترین زمان با مصرف پتاسیم

برخی مواد غذایی سرشار از پتاسیم هستند  مانند موز و سیب زمینی این مواد غذاییمنجر به تخلیه آب اضافه از بدن می شود.ودر نتیجه کوچک کردن شکم درکمترین زمان می شود.

فراموش نکنید زمانی که تعادل سدیم و پتاسیم در بدن به هم می خورد، مایعات اضافی در بدن انباشته می شوند.اگر سدیم بیش از حد طبیعی باشد، آب در بدن انباشته می شود.

سیب زمینی متوسط پخته شده با پوست، موز، انبه، اسفناج، و پرتقال را به رژیم غذایی تان به میزان کافی اضافه کنید این مواد غذایی به کوچک کردن شکم درکمترین زمان کمک می کند.

 

نکات دیگر برای کوچک کردن شکم درکمترین زمان

  • برای رسیدن به کوچک کردن شکم درکمترین زمان  هر شب خوب بخوابید.
  • از خوردن صبحانه چشم‌پوشی نکنید. هر روز قبل از ترک منزل صبحانه‌ای سالم میل کنید
  • هرگز برای کاهش وزن و  کوچک کردن شکم درکمترین زمان گرسنگی نکشید
  • 1 تا 2 لیوان آب گریپ‌فروت تازه بنوشید تا چربی سوزی بدن شما افزایش یابد ودر نتیجه کوچک کردن شکم درکمترین زمان اتفاق بیفتد.

 

برای دیدن مقالات و دسته بندی بیشتر سایت بیوتین به صفحه وبلاگ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =