دستگاه لاغری کویتیشن

دستگاه لاغری کویتیشن

دستگاه لاغری کویتیشن یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن سلول‌های چربی بدن است.دستگاه لاغری کویتیشن از امواج التراسوند با فرکانس صوتی استفاده می کند.

امواج اولتراسوند باعث ، لرزش‌هایی در چربی‌های اندام‌های بدن فرد می شود ، البته شما قادر به شنیدن امواج با گوش نیستید این امواج تکان شدیدی را دربافت چربی‌ها ایجاد می‌کند که  این تکانها باعث می شود سلول‌های چربی شکسته و به حالت مایع درآیند و بدن آن‌ها را برای سوختن در بدن یا دفع آماده می‌کند.

 

سلول‌های چربی بعد از شکسته شدن توسط دستگاه  به کبد رفته و پس از تغییرات تبدیل به مواد قابل سوختن در ماهیچه‌ ها شده و از طریق ادرار دفع یا در ماهیچه‌ها سوزانده می‌شود.

فواید انجام دستگاه لاغری کویتیشن چیست؟

 بعد ازاینکه  با کمکدستگاه لاغری کویتیشن چربی ها حذف شد  شما درهمان جلسه اول تغییرات  سایز را احساس خواهید کرد پس می توان گفت از روز اول شما می توانید نتیجه را مشاهده کنید که از فواید این دستگاه است .

 از بهترین ویژگی‌های لاغری با دستگاه لاغری کویتیشن  نداشتن درد و زخم  است.

نتایج  حاصل از این روش  درمانی بیشتر به سن شما، نوع بافت چربی و متابولیسم بدن فرد بستگی دارد .کویتیشن به همراه  رژیم غذایی سالم و مناسب و افزایش فعالیت بدنی و ورزش در فرم دهی بدن شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود. علاوه بر این، باید گفت کهدستگاه لاغری کویتیشن به نرم‌تر شدن و جوان‌تر شدن پوست نیز کمک  می‌کند

از فواید بسیار خوب دستگاه لاغری کویتیشن این است که بدن تا چندین هفته پس از انجام درمان همچنان روند متابولیزه کردن چربی‌ها ادامه دارد .

به طور کلی می توان گفت که دستگاه لاغری کویتیشن باعث تولید کلاژن در زیر لایه عضله شده و موجب فشرده‌سازی پوست می‌شود. درروش کويتیشن با ارتعاش جریان لنفاوی در عرض چند دقیقه، چربی سوزی انجام می‌شود. کویتیشن بیشتر به دلیل بی‌درد بودن و نیاز نداشتن به بیهوشی معروف و محبوب شده است.

کاربرد های دستگاه لاغری کویتیشن

دستگاه لاغری کویتیشن علاوه بر لاغری کاربردهای دیگری نیز دارد این دستگاه  باعث  فرم دادن به اجزای صورت نیز می شود . شما می توانید با  با کویتیشن گونه‌های خود را به سمت  بالا ببرید، گودی زیر چشم، پف چشم‌ها و حتی چروک‌ها را نیز با این روش رفع کنید.همچنین چربی‌های زیر چانه و یا همان غبغب را نیز می توان با این روش از بین ‌برد.ازاین روش بیشتر در لاغری قسمت های دیگر بدن مانند بازو، پهلو، شکم، ران و باسن، نیز استفاده کرد.

 

البته چربی‌هایی که بافت سخت‌تر و به هم فشرده‌تری دارند نیز با کمک این دستگاه شکسته می شود ومی توان گفت که از  کویتیشن به‌عنوان فرم دهنده بدن نیز هم یاد می‌شود.

دستگاه لاغری کویتیشن مناسب چه کسانی نیست؟

 • در صورتی که فرد در بدن خود وسیله الکترونیکی در داخل بدن  داشته باشد نمی توانید از این روش لاغری استفاده کنید.
 • اگر تازه زایمان کرده‌اید، یا در دوران شیردهی هستید بهتر از این روش استفاده نکنید.
 • در صورت ابتلا به هرگونه بیماری قلبی عروقی از این روش لاغری استفاده نکنید
 •  اگر سطح کلسترول، تری گلیسیرید بالا یا فشارخون بالادارید بهتر از این روش لاغری با احتیاط استفاده کنید.
 • در صورت ابتلا به بیماری‌های کبدی، کلیوی یا دیابت
 • بیمارانی که مشکلات پوستی دارند مانند اگزما، پسوریازیس، عفونت‌های پوستی، بیماران مبتلا به بیماری دیابت و کسانی که فعالیت بدنی کمی دارند یا هرگونه فلزی مانند ایمپلنت یا پروتزهای فلزی در بدن خوددارند نباید از روش دستگاه لاغری کویتیشن برای لاغری استفاده کنند.

آیا دستگاه لاغری کویتیشن عوارض دارد؟

دستگاه لاغری کویتیشن اگر به درستی وبا امواج مناسب استفاده نشود ممکن است  امواج این دستگاه علاوه بر بافت چربی؛ بافت عروقی، ماهیچه‌ای و عصبی را نیز تحت تأثیر قرارمی دهد  و همچنین ذرات چربی که از بافت چربی آزاد می‌شوند، دربدن به گردش درمی‌آیند و می‌توانند وارد جریان خون شوند و سطح چربی‌های خون را افزایش دهد.

این افزایش چربی خون ممکن است ، فرد را مستعد به ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی، سکته قلبی و مغزی، گرفتگی عروق، چربی فشارخون بالا و دیابت کند.

از طرفی چربی اضافه‌ای در داخل  خون باید به طریقی از بدن خارج شود که این چربی از راه پاک‌سازی کبدی و کلیه انجام می شود که این امر باعث آسیب به بافت ها می شود.

تفاوت لیپوساکشن و كويتيشن چیست؟

می توان لیپوساکشن یا لیپوماتیک را جایگزین کویتیشن کرد. اما به این نکته توجه داشته باشید که لیپوساکشن برخلاف كويتيشن در حقیقت نوعی جراحی است و ساکشن چربی بیش‌ از حد می توان عوارض جانبی بر بافت عصبی، عضلانی و رگ‌های عروقی فرد ایجاد کند.لیپوساکشن دارای احتمال بالایی از خطرات سلامتی و عوارض جانبی است.

 

 

 چرا دستگاه لاغری کویتیشن را برای لاغری استفاده کنیم

 • باقی نماندن جای زخم بر روی بدن
 • درد و ناراحتی با کویتیشن وجود ندارد
 • جایگزینی مناسب و بدون عوارض به جای  لیپوساکشن است.
 • فرد نیاز به استراحت پس از کویتیشن ندارد
 • غیرتهاجمی بودن این روش درمانی
 • از بین رفتن سریع سلول چربی دفع چربی به روش طبیعی از بدن فرد
 • هزینه لاغری با دستگاه لاغری کویتیشن برای بیشتر افراد مقرون به صرفه است.

لاغری با کویتیشن چه مدت طول می کشد؟

تمام روش‌های کاهش وزن این ادعا را دارند که به‌صورت سریع و آسان انجام می‌شوند و دستگاه لاغری کویتیشن نیزاز این مورد استثنا نیست. در این  روش برای حذف چربی پزشک شما در حدود سی دقیقه زمان نیاز دارد. در حقیقت کویتیشن با کمک امواج مافوق صوت سلول‌های چربی و سلولیت را بدون انجام هیچ‌گونه جراحی و بدون آسیب‌زده به سلول‌ها و اندام‌های مجاور به‌صورت گزینشی متلاشی و تخریب می‌کند.

مراقبت های بعد از انجام کویتیشن

پس ازاتمام دستگاه لاغری کویتیشن ممکن است بطورموقت مقدارچربی خون درافراد افزایش یابد و درنتیجه برای کسانی كه به صورت ارثی یا ژنتیکی دچار مقادیر بالای چربی خون و فشارخون هستند ،روش مناسبی نبوده وبا ریسک خطرات قلبی یاعروقی(رگها) همراه می باشد.

 

در این روش درمانی شما باید رژیم درست غذایی و ورزش داشته باشید زیرا در غیر این صورت احتمال عدم موفقیت یا برگشت سریع چاقی بسیاربالا است بنابراین بعد از لاغری بادستگاه لاغری کویتیشن شما بهتر است تحت نظر متخصص تغذیه رژیم غذایی سالم ومناسبی داشته باشید.تا نتیجه حاصل از این روش لاغری برای شما  حفظ شود.

 

 

با دستگاه  لاغری کویتشن چه مدت درمان لازم است ؟

اکثر افرادی که درمان لاغری با کویتشن را انجام داده اند ، کاهش قابل توجهی چربی در هفته اول دارند. با این حال، برای بیشتر افراد یک برنامه درمان چند جلسه ای  برای رسیدن به وزن مطلوب لازم است تا ترکیب بدن تغییر کند.

قبل از شروع درمان، با پزشک خود جلسه معاینه و مشاوره فیزیکی داشته باشید.در اغلب موارد، نامزد ایده آل برای دستگاه کویتیش کسی است که حداقل فعالیت متوسط ​​داشته و رژیم غذایی سالم را در این زمینه دنبال  کند.

دستگاه کویتیشن در نظر گرفته شده برای درمان  چاقی مضر است، اما به طور موثر برای حذف  چربی های ناخواسته از مناطق هدف بدن است. اگر شما یک کاندید خوب برای لاغری با کویتیشن  هستید، دکتر شما اهداف و تصویر بدن شما را مورد بحث قرار می دهد.

چه قسمت هایی از بدن برای لاغری با کویتیشن مناسب است؟

دستگاه کویتیشن  مشابه لیپوساکشن از لحاظ مناطق بدن است که از آن می توان استفاده کرد. شایع ترین قسمت های بدن که در آن دستگاه لاغری کویتیشن  مورد استفاده قرار می گیرد شامل شکم، صورت، گردن، پشت، گونه ها، ران ها، چانه، ناحیه تناسلی، سینه ها و باسن است. همچنین برای کاهش  بافت بیش از حد پستان در مردان که دارای اضافه وزن  هستند استفاده شده است.

 

ویژگی های دستگاه لاغری با کویتیشن

 • این روش درمان بدون نیاز به بیهوشی و غیر تهاجمی
 • این روش درمان آسان و راحت ،بدون درد ،بدون ایجاد اسکار
 • اثر بخشی  بالای در لاغر با دستگاه کویتیشن ووحود دارد ودر عین امنیت و سلامت کامل
 • زمان درمان کوتاه ( ١٥ الی ٢٠ دقیقه ) و نیز زمان بقای اثر درمانی بالا

 

چه انتظاراتی می‌توانم از دستگاه لاغری کویتیشن داشته باشم؟

نتایج حاصل از لاغری موضعی با دستگاه لاغری کویتیشن ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این حال، اکثر طرفداران دستگاه لاغری موضعی کویتیشن ادعا می‌کنند که شما ممکن است سه نتیجه زیر را ببینید:

 • سفتی و قوام پوست و کاهش سلولیت
 • کاهش سایز در منطقه درمان شده
 • ظاهر کلی زیباتر و اندامی متناسب تر

 

 بعد از انجام لاغری با دستگاه کویتیشن  به این نکات توجه کنید :

 • بعد از انجام کویتیشن یک روال از تمرینات ورزشی مناسب را دنبال کنید
 • بعد از انجام این پروسه سعی کنید آب زیادی بنوشید 8الی10 لیوان در روز بهتر است نوشیدن آب به سوخت و ساز بدن کمک می کند و میزان ادرار را افزایش می دهد و به این شکل سلول های چربی مرده و متابولیت های چربی از بدن شما خارج می شود.

در آخر باید گفت که لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن به علت اینکه یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی است باعث افزایش کلاژن چه در بانوان و چه در آقایان می شود.کویتیشن یک روش غیر جراحی بوده و کاملا بی خطر است و نیاز به هیچ بیهوشی برش در این روش نمی باشد و فرد هیچ گونه دردی را حس نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − هشت =