دستگاه لاغری آر اف

دستگاه لاغری ار اف

دستگاه لاغری آر اف یکی از دستگاه هایی است که علاوه برجوانسازی در لاغری موضعی نیز مورد استفاده قرارمی گیرد شما می توانید از این دستگاه  برای لاغری و تناسب اندام استفاده کرد این دستگاه علاوه برحفظ سلامت جسمی، موجب ارتقا سلامت روح و روان وافزایش اعتماد به نفس در افراد نیزمی شود.

همان گونه که می دانید چاقی در افراد با توجه به سن و جنسیت و ژنتیک  مختلف است و شما با کمک این دستگاه می توانید به وزن ایده آل برسید.

در بعضی از افراد چاقی در کل بدن آنها وجود دارد .این افراد در ابتدا می توانند با گرفتن رژیم متناسب و ورزش و همچنین به کمک مشاور تغذیه خوب می توانند اقدام به لاغری کنند.

اما در بسیاری از افراد چاقی به صورت موضعی در قسمتهای مختلف بدن اتفاق می افتد چاقی موضعی در ناحیه باسن و یا بازو ها و ران ها و شکم و پهلو بیشتر اتفاق می افتد این نوع از چاقی ها معمولا با رژیم قابل درمان نیست به همین منظور این روزها شاهد ورود انواع و اقسام تجهیزات و دستگاه های لاغری هستیم.

برخی ازدستگاه های لاغری با ورزش مرتبط هستند و در خانه مورد استفاده قراد می گیرد در بین دستگاه های لاغری دستگاه های تخصصی نیز وجود دارند که به منظور کاهش وزن موضعی از آنها استفاده می شود این دستگاه ها حتما باید توسط پزشکان مورد استفاده قرار بگیرد.یکی از این دستگاه های لاغری دستگاه آر اف می باشد.

دستگاه لاغری ار اف

نحوه کار دستگاه لاغری آر اف

در لاغری به کمک دستگاه لاغری آر اف انرژی فرکانس رادیویی این دستگاه پوست را بدون کمترین آسیب و عارضه، گرم ‎می کند تا سلول های چربی شکسته و کولاژن و الاستین تولید شود.

برخی افراد تصور می‌کنند تغییر شکل بدن  و داشتن تناسب اندام خوب نیاز به استفاده از روش‌های درمان تهاجمی یا عمل جراحی دارد در صورتی که در برخی از چاقی ها شما نیاز به جراحی ندارید.و به کمک دستگاه لاغری می توانید به وزن ایده ال خود برسید.

در این موارد شما می توانید برای لاغری از دستگاه  لاغری آراف کمک بگیرید.با این روش این امکان برای شما  فراهم می شود که اجزای مختلف بدن به وسیله این دستگاه بافت چربی زیر پوست را مورد هدف قرارمی دهدبدون آن که لایه‌های بالای پوست آسیب ببیند شما تحت لاغری قرار می گیرید.

با کمک لاغری موضعی با دستگاه اراف ،امکان از بین بردن سلول‌های چربی نامطلوب، سفت کردن پوست، صاف کردن و از بین بردن ناهمواری‌های پوست و نیز لاغری موضعی بیشتر برای فرد اتفاق می افتد. هنگامی که شما از این روش به عنوان یک درمان برای لاغری موضعی استفاده می کنید می‌توانید تغییر شکل موثر در پوست خود پس از کاهش  وزن ببینید.

 

نواحی تحت درمان با دستگاه لاغری آراف

با استفاده از دستگاه لاغری آر اف می‌توان درقسمت های مختلف بدن شما تناسب اندام ایجاد کرد و چربی ناخواسته را در نقاط مختلف بدن از بین برد از جمله نقاط زیر را می توان با این روش به وزن مناسب رساند.

ناحیه  بازو ها ، کاهش وزن در شکم،لاغری در ران،باسن ،لگن ساق پا از مهمترین موارد تحت درمان برای فرد است.

البته از دستگاه لاغری آر اف علاوه بر موارد فوق می توان برای رفع چربی صورت و گردن نیز استفاده می‌شود و جوانسازی به ویژه برای رفع غبغب را نیز شامل می‌شود.

 

آر اف فرکشنال چیست؟

این دستگاه نوع دیگر و در حقیقت نوع جدید دستگاه لاغری آر اف است این دستگاه دارای سوزن هایی است که وارد بافت بدن شده و امواج آر اف را در عمق بافت آزاد می کند در نتیجه بافت عمیق تر و موثرتر بافت را مورد تاثیر قرار خواهد داد .

 

آیا دستگاه لاغری آراف عوارض دارد

دستگاه لاغری ار اف عوارض خاصی برای بیمار به همراه ندارد ودر صورت بروز عارضه به صورت موقت است و بعد از مدتی براطرف خواهد شد.

  • ورم درناحیه تحت درمان که بعد از چند روز برطرف می شود
  • حساسیت بیش از حد نواحی تحت درمان بعد از لاغری
  • بروزقرمزی پوست ازعوارض دستگاه لاغری آر اف است

علاوه بر این همواره ممکن است در برخی افراد که به ندرت اتفاق می افتد تاول و کبودی به عنوان یکی از عوارض جانبی این درمان مشاهده گردد.

چه مدت زمان نیاز است تا تغییرات مشاهده شود ؟

گاهی ممکن است مجبور شوید تعدادجلسات را افزایش دهید تا به نتیجه دلخواه خود  برسید ،ولی معمولا افراد تغییرات خود را بعد از گذشت 4 جلسه از درمان مشاهده می کنند.

 

مزایای استفاده از دستگاه لاغری آر اف

دستگاه لاغری آر اف بدون درد و خونریزی برای بیشتر افراد است و بیمار نیازی به ریکاوی بعد از ان ندارد از جمله مزایای دیگر عمل با دستگاه لاغری آر اف که باعث محبوب شدن این روش شده است که باعث کشیده شدن و قوی شدن پوست می شود و میزان تولید کلاژن را در پوست افزایش می دهد .

سریع بودن و کم هزینه بودن این روش لاغری یکی دیگر از مزیت های این روش است و همچنین حفظ ک فرم طبیعی بدن و عدم بازگشت چاقی با رعایت کردن  رژیم غذایی مناسب از دیگر مزیت های این روش است .

دستگاه لاغری آر اف علاوه بر از بین بردن چاقی در شکم و دیگر نواحی سلولیت های روی پوست را هم از بین می برد.با دستگاه لاغری آر اف شما می توانید در هر قسمت از نواحی بدن که شما از چاقی یا ناراحتی آن نگران هستید را رفع کند.

 

تعداد جلسات درمان مورد نیاز برای دستیابی به نتایج دلخواه چقدر است؟

معمولاً برای این درمان به افراد توصیه می‌شود بین 8 تا 12 جلسه درمان با دستگاه لاغری آر اف نیاز است و هر جلسه به‌طور میانگین بین 15 تا 60 دقیقه با توجه به اندازه و تعداد نواحی تحت درمان طول می‌کشد.

لاغری با دستگاه آر اف روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی های اضافی سطحی وبدن است که فرم بدن را نیز بهبود می بخشد.

همچنین دستگاه لاغری آر اف بدون درد و سریع است و نیاز به بستری شدن ندارد و این نکته را بدانید که در این روش لاغری شما نیازی به برش و جراحی ندارید بنابراین شما احتیاجی به بیهوشی و بی حسی در حین درمان نخواهید داشت.

 

کاربردهای دستگاه آر اف

از دستگاه آر اف می توانید برای سفت کردن پوست ، برطرف کردن شلی پوست استفاده کنید .از آر اف همچنین د برای سفت کردن غبغب و ناحیه فک استفاده می شود، درمان چین و چروک های پوستی، درمان چربی بیش از حد پوست، با این روش امکان پذیر است از این دستگاه می توانید منافذ باز پوست را نیز درمان کنید ،یکی از بهترین درمان ها با ار اف اسکارهای آکنه می باشد، ترک های پوستی نیز با این روش قابل درمان است.درمان تعریق بیش از حد پوست یکی دیگر ازکارهایی است که می توان با آر اف انجام دهید.

 

دریک جلسه درمانی چه مدت زمان لازم است ؟

در هر جلسه‌ی درمانی حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان لازم است. در صورتی که پوست بیمار حساسی داشته باشید قبل از انجام درمان، از کرم بی‌حسی استفاده می‌شود که برای تاثیر کرم وبی‌حس پوست بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان لازم است. خنک کردن پوست و انجام مراقبت‌های لازم بلافاصله بعد از درمان (زدن سرم و ماسک به پوست)، حدودا ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد. بنابراین هر جلسه‌ی درمانی حدودا بین ۱ تا ۱٫۵ ساعت طول می‌کشد.

 

آیا روش آر اف  دردناک است؟

به طور کلی، احساسی که بیمار در حین درمان با آر‌ اف فرکشنال دارد، به تنظیمات دستگاه بستگی دارد. در صورتی که شدت امواج بسیار کم و خفیف باشد، بیماران به ندرت درد را احساس می‌کنند و فقط کمی احساس گرما در پوست خود احساس می کنند . اما با استفاده از امواج قوی‌تر در حین درمان، احساس بیمار شبیه ضربه‌ای ناگهانی روی پوست است.در نتیجه می توان گفت درمان با آر اف فرکشنال تقریبا بدون درد خواهد بود.

 

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

پس از لاغری با آر اف نیاز به هیچ مراقبت خاصی نیست، البته موارد زیر جهت احتیاط بیشتر توصیه می‌شود:

  • دو تا سه روز قبل و بعد از انجام هر جلسه لاغری موضی با دستگاه اگر از سیگار کشیدن و خوردن الکل خودداری کنید ،بهتر است البته خیلی الزامی نیست.
  • ۲ روز قبل و ۵ روز بعد از هر جلسه درمانی  ورزشی سنگین و تحرک زیاد را انجام ندهید.
  • تا اتمام جلسات لاغری برای تاثیر بهتر و بشتر حداقل 8 تا 10 لیوان آبدر روز بنوشید.
  • روزی یک لیوان اب پرتغال طبیعی که غنی از ویتامین سی است بنوشید.
  • از مصرف آسپرین، دارو های ضد التهاب تا حد امکان خودداری نمایید.

استعمال ژل‌، کرم‌ یا لوسیون‌ تسکین دهنده، برای مثال ژل آلوئه‌ورا خنک و مرطوب کردن ناحیه درمان در صورت لزوم شستن با آب خنک یا قرار دادن کیسه یخ روی ناحیه درمان به شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + سیزده =